home
strona główna

Niedzielne Pielgrzymowanie w 2016 r.
VII etap

Bractwo św. Jakuba w Więcławicach Starych zaprasza na Niedzielne Pielgrzymowanie Świętokrzyską i Małopolską Drogą św. Jakuba z Sanktuarium Relikwii Drzewa Krzyża na Świętym Krzyżu do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia i Sanktuarium św. Jana Pawła w Krakowie w ramach Pielgrzymki Gwiaździstej »1050 km Drogą św. Jakuba na 1050-lecie Chrztu Polski«
w intencji Światowych Dni Młodzieży »KRAKÓW 2016«

strona główna
Plakat zbiorczy Pielgrzymki Gwiaździstej

zdjęcia z VII etapu
Zapraszamy wszystkich do udziału w Pielgrzymce Gwiaździstej »1050 km Drogą św. Jakuba na 1050-lecie Chrztu Polski« w intencji Światowych Dni Młodzieży »KRAKÓW 2016« Świętokrzyską i Małopolską Drogą św. Jakuba
VII etap

Etap VII: Sanktuarium Diecezjalne św. Jakuba w Więcławicach Starych -- Sanktuarium Miłosierdzia Bożego i sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie (26 km); - 26 czerwca 2016 r.

VII Etap Pielgrzymki Dziękczynnej VII etap,  


Etap VII: Sanktuarium Diecezjalne św. Jakuba w Więcławicach Starych -- Sanktuarium Miłosierdzia Bożego i sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie (26 km)

26 czerwca 2016 r.

Drodzy Miłośnicy Drogi św. Jakuba!

Serdecznie zapraszamy do udziału już w ostatnim VII etapie Niedzielnego Pielgrzymowania Małopolską Drogą św. Jakuba w ramach Pielgrzymki Gwiaździstej »1050 km Drogą św. Jakuba na 1050-lecie Chrztu Polski« w intencji Światowych Dni Młodzieży »KRAKÓW 2016«.
W dniu 26 czerwca 2016 r. (niedziela) planujemy pielgrzymować z Sanktuarium Diecezjalnego św. Jakuba w Więcławicach Starych do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego i sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie (26 km).

Pielgrzymowanie rozpoczynamy tradycyjnie od uczestnictwa w Mszy św. odprawionej w sanktuarium św. Jakuba w Więcławicach Starych o godz. 7:50, a zakończymy modlitwą w kaplicy św. Jakuba w sanktuarium św. Jana Pawła II i wręczeniem pamiątkowych dyplomów.

Dla osób decydujących się na przejazd autokarem z Krakowa do Więcławic Starych podajemy najważniejsze informacje:

Odjazd autokaru (25 czerwca br.)

o godz.: 6:50 – z pętli autokarowej na Azorach w Krakowie;

o godz. 7:00 – spod estakady T. Rozwadowskiego, przy sanktuarium Ecce Homo św. Brata Alberta w Krakowie (przystanek MPK, kierunek Warszawa);

Orientacyjny koszt przejazdu autokarem wynosi: 10 zł/osoba.Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres:

biuro@caminogalicja.pl lub kierować telefonicznie do: Franciszka Mroza: tel. 664 329 302

Z pielgrzymkowym pozdrowieniem BUEN CAMINO!

Franciszek Mróz
Bractwo św. Jakuba w Więcławicach Starych
Tel. 664 329 302

Trasa Pielgrzymki